Перелік населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція

Перелік населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція

Додаток 
до розпорядження Кабінету Міністрів України 
від 30 жовтня 2014 р. № 1053-р

ПЕРЕЛІК 
населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція

Донецька область

1. Міста обласного значення:

1) м. Донецьк (Донецька міська рада):

смт Ларине, с. Павлоградське (Ларинська селищна рада);

м. Моспине, смт Горбачево-Михайлівка, с. Бирюки, с. Вербова Балка, с. Гришки, с. Михайлівка, с. Новодвірське, с. Октябрське, с. Темрюк (Моспинська міська рада);

2) м. Авдіївка (Авдіївська міська рада);

3) м. Артемівськ (Артемівська міська рада):

м. Соледар (Соледарська міська рада);

м. Часів Яр (Часовоярська міська рада);

смт Красна Гора (Артемівська міська рада);

4) м. Вугледар (Вугледарська міська рада);

5) м. Горлівка (Горлівська міська рада):

смт Гольмівський, с-ще Гладосове (Гольмівська селищна рада);

смт Зайцеве (Зайцівська селищна рада);

смт Пантелеймонівка, с. Рясне (Пантелеймонівська селищна рада);

с-ще Озерянівка, с. Михайлівка, с-ще Ставки, с-ще Широка Балка (Озерянівська сільська рада);

с-ще П’ятихатки, с-ще Федорівка (Горлівська міська рада);

6) м. Дебальцеве (Дебальцівська міська рада):

м. Світлодарськ (Світлодарська міська рада);

смт Миронівський (Миронівська селищна рада);

7) м. Дзержинськ (Дзержинська міська рада):

м. Артемове, смт Ленінське (Артемівська міська рада);

смт Кірове, смт Курдюмівка, с-ще Горького, с-ще Диліївка, с-ще Дружба, с-ще Перше Травня, с-ще Шуми (Кіровська селищна рада);

смт Новгородське, смт Неліпівка, с-ще Валентинівка, с. Леонідівка, с-ще Суха Балка, с. Юр’ївка (Новгородська селищна рада);

смт Щербинівка, смт Петрівка (Щербинівська селищна рада);

с-ще Кримське (Дзержинська міська рада);

8) м. Димитров (Димитровська міська рада):

с. Світле (Димитровська міська рада);

9) м. Добропілля (Добропільська міська рада):

м. Білицьке, смт Водянське (Білицька міська рада);

м. Білозерське, с-ще Бокове (Білозерська міська рада);

смт Новодонецьке (Новодонецька селищна рада);

10) м. Докучаєвськ (Докучаєвська міська рада):

с-ще Ясне (Докучаєвська міська рада);

11) м. Дружківка (Дружківська міська рада):

смт Олексієво-Дружківка (Олексієво-Дружківська селищна рада);

смт Райське, смт Новогригорівка, смт Новомиколаївка, с. Красний Кут, с-ще Старорайське (Райська селищна рада);

с. Червонозоряне (Дружківська міська рада);

12) м. Єнакієве (Єнакієвська міська рада):

м. Вуглегірськ, с-ще Булавине, с-ще Грозне, с-ще Каютине, с-ще Красний Пахар, с-ще Савелівка (Вуглегірська міська рада);

м. Юнокомунарівськ, смт Дружне (Юнокомунарівська міська рада);

смт Булавинське, смт Олександрівське, смт Оленівка, смт Прибережне (Булавинська селищна рада);

смт Карло-Марксове, с. Новоселівка, с-ще Старопетрівське (Карло-Марксівська селищна рада);

смт Корсунь, с. Верхня Кринка, с. Петрівське, с. Путепровід, с. Шевченко, с-ще Щебенка (Корсунська селищна рада);

смт Ольховатка, с. Весела Долина, с-ще Данилове, с-ще Іллінка, с-ще Кам’янка, с-ще Рідкодуб (Ольховатська селищна рада);

с. Авіловка, с. Шапошникове (Єнакієвська міська рада);

13) м. Жданівка (Жданівська міська рада):

смт Вільхівка, с-ще Молодий Шахтар (Жданівська міська рада);

14) м. Кіровське (Кіровська міська рада);

15) м. Костянтинівка (Костянтинівська міська рада);

16) м. Краматорськ (Краматорська міська рада):

смт Біленьке, с-ще Василівська Пустош (Біленьківська селищна рада);

смт Красноторка, смт Комишуваха, смт Малотаранівка, с. Привілля (Красноторська селищна рада);

смт Шабельківка, смт Олександрівка, смт Софіївка, смт Ясна Поляна (Шабельківська селищна рада);

смт Ясногірка (Ясногірська селищна рада);

с-ще Ашуркове, с. Семенівка (Краматорська міська рада);

17) м. Красний Лиман (Краснолиманська міська рада):

с. Брусівка, с-ще Ставки, с. Старий Караван, с. Щурове (Краснолиманська міська рада);

18) м. Красноармійськ (Красноармійська міська рада):

м. Родинське (Родинська міська рада);

смт Шевченко (Шевченківська селищна рада);

19) м. Макіївка (Макіївська міська рада):

смт Грузько-Зорянське, смт Високе, смт Грузько-Ломівка, смт Маяк, смт Межове, с-ще Холмисте (Грузько-Зорянська селищна рада);

смт Пролетарське, смт Вугляр, смт Гусельське, смт Колосникове, смт Свердлове, с. Молочарка, с. Шевченко (Пролетарська селищна рада);

смт Ясинівка, смт Землянки (Ясинівська селищна рада);

смт Кринична, с-ще Василівка, с-ще Леб’яже (Криничанська селищна рада);

смт Нижня Кринка, смт Велике Оріхове, смт Красний Октябр, смт Лісне, с. Липове, с. Оріхове (Нижньокринська селищна рада);

с. Верхня Кринка, с-ще Алмазне, с. Красна Зоря, с-ще Монахове, с-ще Новий Світ, с-ще Новомар’ївка, с. Новоселівка (Верхньокринська сільська рада);

с-ще Новомосковське (Макіївська міська рада);

20) м. Маріуполь (Маріупольська міська рада):

смт Сартана (Сартанська селищна рада);

смт Старий Крим (Старо-Кримська селищна рада);

смт Талаківка, с. Гнутове, с-ще Ломакине (Талаківська селищна рада);

21) м. Новогродівка (Новогродівська міська рада);

22) м. Селидове (Селидівська міська рада):

м. Гірник (Гірницька міська рада);

м. Українськ (Українська міська рада);

смт Курахівка, смт Гостре (Курахівська селищна рада);

смт Цукурине (Цукуринська селищна рада);

смт Вишневе, смт Комишівка (Селидівська міська рада);

23) м. Слов’янськ (Слов’янськ міська рада):

м. Миколаївка (Миколаївська міська рада);

м. Святогірськ (Святогірська міська рада);

24) м. Сніжне (Сніжнянська міська рада):

смт Андріївка (Андріївська селищна рада);

смт Гірницьке, смт Бражине, смт Лиманчук, смт Никифорове (Гірницька селищна рада);

смт Залісне (Залісненська селищна рада);

смт Первомайський, смт Первомайське, смт Побєда, с-ще Червоний Жовтень (Первомайська селищна рада);

смт Сєверне, с-ще Молчалине, с-ще Сухівське (Сєверна селищна рада);

25) м. Торез (Торезька міська рада):

смт Пелагіївка (Пелагіївська селищна рада);

смт Розсипне (Розсипненська селищна рада);

26) м. Харцизьк (Харцизька міська рада):

м. Зугрес, смт Миколаївка, с-ще Водобуд, с. Цупки (Зугреська міська рада);

м. Іловайськ, с-ще Виноградне, с. Третяки (Іловайська міська рада);

смт Зуївка (Зуївська селищна рада);

смт Троїцько-Харцизьк, смт Войкове, смт Покровка, смт Шахтне, смт Широке, с. Півче (Троїцько-Харцизька селищна рада);

смт Гірне, с-ще Ведмеже (Харцизька міська рада);

27) м. Шахтарськ (Шахтарська міська рада):

смт Контарне, смт Московське (Контарнівська селищна рада);

смт Сердите, с-ще Дубове, с-ще Лобанівка (Сердитенська селищна рада);

смт Стіжківське, с-ще Вінницьке, с-ще Чумаки (Стіжківська селищна рада);

с-ще Вікторія, с-ще Гірне, с-ще Дорофієнко, с-ще Зарічне, с-ще Кищенко (Шахтарська міська рада);

28) м. Ясинувата (Ясинуватська міська рада).

2. Райони:

1) Амвросіївський район:

м. Амвросіївка (Амвросіївська міська рада);

смт Войковський, с-ще Обрізне (Войковська селищна рада);

смт Кутейникове (Кутейниківська селищна рада);

смт Новоамвросіївське (Новоамвросіївська селищна рада);

с. Артемівка, с. Карпово-Надеждинка, с. Красний Луч, с-ще Кринички, с-ще Овочеве, с-ще Рубашкине (Артемівська сільська рада);

с. Білоярівка, с-ще Житенко, с-ще Нижньокринське, с-ще Сергієве-Кринка (Білоярівська сільська рада);

с. Благодатне, с. Велике Мішкове, с-ще Жукова Балка, с-ще Котовського, с. Мала Шишівка, с. Новоклинівка, с. Новопетрівське, с-ще Родники, с. Свистуни, с. Сіятель (Благодатнівська сільська рада);

с. Василівка, с. Кошарне, с. Мокроєланчик, с. Петропавлівка (Василівська сільська рада);

с. Єлизавето-Миколаївка, с-ще Трепельне (Єлизавето-Миколаївська сільська рада);

с. Зелене, с. Вербівка, с. Садове, с. Федорівка (Зеленівська сільська рада);

с-ще Кленівка, с-ще Дзеркальне, с-ще Мережки, с-ще Петренки, с-ще Побєда, с-ще Свободне (Кленівська сільська рада);

с-ще Лисиче, с-ще Квашине, с-ще Харківське (Лисиченська сільська рада);

с-ще Металіст, с-ще Бондаревське (Металістівська сільська рада);

с. Многопілля, с. Агрономічне, с-ще Володарського, с-ще Грабське, с. Григорівка, с-ще Кобзарі, с. Полтавське, с-ще Придорожнє, с. Червоносільське (Многопільська сільська рада);

с. Новоіванівка, с. Киселівка, с. Ленінське, с. Новоєланчик, с. Ольгинське, с. Павлівське, с-ще Улянівське (Новоіванівська сільська рада);

с. Олексіївське, с. Григорівка, с. Комишуваха, с. Новопетрівське, с. Новоукраїнське, с. Семенівське (Олексіївська сільська рада);

с. Степано-Кринка, с. Покровка, с. Русько-Орлівка (Степано-Кринська сільська рада);

с. Успенка, с-ще Виселки, с. Калинове, с-ще Катеринівка, с. Манич, с-ще Степне (Успенська сільська рада);

2) Артемівський район:

м. Сіверськ (Сіверська міська рада);

смт Луганське, с. Красний Пахар, с. Криничне, с. Лозове, с. Миронівка, с. Розсадки, с-ще Роти (Луганська селищна рада);

с. Бахмутське, с-ще Підгородне (Бахмутська сільська рада);

с. Берестове, с-ще Виїмка, с-ще Нагірне, с-ще Спірне (Берестівська сільська рада);

с. Васюківка, с. Бондарне, с. Петрівське, с. Сакко і Ванцетті, с. Федорівка, с. Хромівка (Васюківська сільська рада);

с. Верхньокам’янське, с. Івано-Дар’ївка, с. Новоселівка (Верхньокам’янська сільська рада);

с. Володимирівка, с. Пилипчатине, с. Стряпівка, с. Трипілля (Володимирівська сільська рада);

с. Дронівка, с. Платонівка (Дронівська сільська рада);

с. Зайцеве, с. Вершина, с. Весела Долина (Зайцівська сільська рада);

с. Званівка, с. Кузьминівка, с. Переїзне (Званівська сільська рада);

с-ще Калініна, с. Богданівка, с. Григорівка (Калінінська сільська рада),

с. Клинове, с. Відродження, с. Мідна Руда (Клинівська сільська рада);

с. Кодема, с. Дача, с. Миколаївка, с. Миколаївка Друга, с. Одрадівка (Кодемська сільська рада);

с. Комуна, с. Калинівка, с. Логвинове (Комунівська сільська рада);

с. Красне, с. Андріївка, с-ще Артемівське, с. Берхівка, с. Кліщіївка (Красненська сільська рада);

с. Міньківка, с. Голубівка, с. Дубово-Василівка, с. Оріхово-Василівка, с. Привілля (Міньківська сільська рада);

с. Никифорівка, с. Діброва, с. Липівка, с. Федорівка Друга (Никифорівська сільська рада);

с. Новогригорівка, с. Нижнє Лозове, с. Санжарівка (Новогригорівська сільська рада);

с-ще Новолуганське, с-ще Доломітне, с. Семигір’я, с-ще Травневе (Новолуганська сільська рада);

с-ще Опитне, с-ще Зеленопілля, с. Іванград, с-ще Ягідне (Опитненська сільська рада);

с. Парасковіївка, с. Благодатне, с. Залізнянське (Парасковіївська сільська рада);

с. Покровське, с. Нова Кам’янка (Покровська сільська рада);

с. Різниківка, с. Кірове (Різниківська сільська рада);

Rambler's Top100

Мариуполь-Консалтинг © 2011 / Сайт сделан в студии MariupolCity.com